Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Cienia Druga - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł18 959 m² 50,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 19.000 m2 (ok. 2 ha) w miejscowości Cienia II gmina Opatówek. Działka nieuzbrojona, podzielona obecnie na 7 działek - na jedną wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 700 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: cienia Druga Powierzchnia: 5700 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Dojazd z dwóch stron działki wygodny dostęp Spokojna i prestiżowa lokalizacja Media.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny(Cienia Druga + 13 km)

639 000 zł211 m² 3 028,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 313 m² 76,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1313 m2 w Kaliszu. Działka częściowo zadrzewiona drzewami owocowymi. Dostępne media w drodze: prąd, woda. Szerokość działki przy drodze po skosie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Młynarska

Kalisz(Cienia Druga + 13 km)

990 000 zł243,50 m² 4 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 89 w Kaliszu. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 243,5 m2, składa się z 2 niezależnych kondygnacji. Od 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł400 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 544 m²

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni użytkowej ok 360 m2 usytuowana na działce 2544 m2 w Skalmierzycach. Powierzchnia domu ok. 190 m2, powierzchnia budynku pod.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,20 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowa kawalerka po świeżym remoncie ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11 Na sprzedaż funkcjonalna i stylowo urządzona kawalerka o powierzchni 38,20 m , po świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wójcice

Wójcice(Cienia Druga + 14 km)

200 000 zł3 231 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduję się w miejscowości Kokoszki 800 m od centrum Błaszek i całego zaplecza handlowo-usługowego. Powierzchnia 3231 m 2 o szerokości ok. 30 m długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żelazków

Żelazków(Cienia Druga + 17 km)

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę rolną z przeznaczeniem na zabudowę siedliskową o powierzchni 3000 m2 znajdującą się w miejscowości Żelazków. Spokojna oddalona od zabudowań okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marchwacz

Marchwacz(Cienia Druga + 5 km)

85 000 zł1 480 m² 57,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Marchwacz gmina Szczytniki. Miejscowość leży 12 km na wschód od Kalisza. Mieszka w niej około 400 mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Cienia Druga

Cienia Druga,wielkopolskie

2 500 000 zł42 000 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 4,2h ziemi rolnej. Dojazd z jednej strony drogą asfaltową, z drugiej drogą polna. Od strony asfaltowej wszystkie media w drodze. Ogłoszenie grzecznościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cienia Druga

Cienia Druga,wielkopolskie

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka na sprzedaż! Działka rolna o powierzchni 10.000m2 Szerokość- ok.100m długości -100m. Bardzo ładna okolica- cisza i spokój. Media: prąd, woda w ulicy. Dojazd drogą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij